⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga

5,09 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 5.09 InStock
Į krepšelį

Knygos "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga" aprašymas

Mokomojoje knygoje nagrinėjami aktualūs Lietuvos miškų naudojimo, atkūrimo ir apsaugos klausimai. Apžvelgiami tarptautinės, ES, Lietuvos aplinkos apsaugos teisės aktai, kuriais remiantis įgyvendinama Lietuvos miškų politika.
Knygoje trumpai ir glaustai pateikti miško naudojimo, atkūrimo ir apsaugos pagrindai, atsižvelgiant į miškų politiką, galiojančių teisės aktų nuostatas ir reikalavimus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga", Zenonas Venskus. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Zenonas Venskus su knyga "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Zenonas Venskus. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Miškų naudojimas, atkūrimas, apsauga" perkama kartu