0

Mįslingas nutikimas Stailze

Informacija

Mįslingas nutikimas Stailze

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 10x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786099509006

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mįslingas nutikimas Stailze" aprašymas
Stailze ką tik nutiko keistas įvykis. Senosios misis Ingltorp dešinioji ranka, Evelina, sumurmėjusi apie „ratais sukančius ryklius“ trenkė durimis ir išvažiavo. Kartu su ja kažko nebeliko ir namų atmosferoje. Jos buvimas skleidė saugumą; dabar gi įsiviešpatavo įtarinėjimai bei grėsmės nuojauta. Sudaužyto kavos puodelio, vaško dėmės ant kilimo, begonijų klombos - viso to prisireikė Puaro, kad atsiskleistų jo legendinis įžvalgumas...
Iš anglų kalbos vertė Jolanta Kriūnienė.

Parašykite atsiliepimą apie "Mįslingas nutikimas Stailze"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mįslingas nutikimas Stailze, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga Mįslingas nutikimas Stailze jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mįslingas nutikimas Stailze patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mįslingas nutikimas Stailze palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mįslingas nutikimas Stailze" perkama kartu