0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių

Sudarė: Stasys Lipskis
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.94 SoldOut

Knygos "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių" aprašymas

Šioje knygoje spausdinami arti trijų tūkstančių lietuvių mįslių ir minklių, kuriose atsispindi mūsų tautos išmintis, švelnūs pamokymai, subtilus humoras. Savo apimtimi "Mįslių skrynelė" lenkia visas iki šiol Lietuvoje išleistas šio žanro knygas.


  • Autorius: Stasys Lipskis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 12x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-500-78-8

Parašykite atsiliepimą apie "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie tautosaką

Stasys Lipskis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Lipskis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mįslių skrynelė. 3000 lietuvių mįslių ir minklių" perkama kartu