0

Misteris

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 15,79 €
Knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 2.20 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Misteris

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 480
  • ISBN ar kodas: 9786090138960

2020-07-31 15.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Rašytoja E.L. James savo naują romaną „Misteris“ vadina XXI-o amžiaus Pelenės istorija, bet siužetas vis tik artimesnis senesnių laikų pasakoms, kai turtingi ir galingi žmonės iš bėdų gelbėdavo nekaltas ir neturtingas merginas.

Romano „Misteris“ herojus Maximas Trevelyanas yra pramogas ir vakarėlius mėgstantis vaikinas iš Chelsea, vieno turtingiausių Londono rajonų. Jis kol kas neilgame savo gyvenime nedirbo nei vienos dienos, o naktis leidžia lovose su vis kita moterimi. Bet staiga miršta jo brolis, palikdamas Maximui Trevelyanui titulą, didžiulius turtus ir atsakomybę už šeimos verslą. Beje, Maximas Trevelyanas miega ir su brolio žmona – jo žavesio kerams neįmanoma atsispirti. Tuo tarpu iš šiaurės Albanijos kaimo į Londoną atvažiuoja dvidešimt trejų metų Alessia Demachi ir pradeda dirbti Maximo Trevelyano namų tvarkytoja. Abu jaunuoliai greitai pamilsta vienas kitą, bet ne viskas paprasta – Trevelyanas slepia savo pasikeitusią padėtį, o Alessia nuo kažko slapstosi.

Kritikai ir recenzentai, be abejo, lygina romaną „Misteris“ su ankstesne E.L. James kūryba, tiksliau su trilogija „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ ir trilogijos tęsiniais, ir pažymi, kad debiutiniuose E.L. James romanuose vyraujančios seksualinės ir emocinės prievartos epizodų, ar, sakykim, Raudonojo Kambario romane „Misteris“ nėra. Knygoje netgi gilinamasi į moterų teisių problemą kai kuriuose kaimiškuosiuose Albanijos rajonuose, kur, sprendžiant iš romano teksto, iki šiol karaliauja viduramžiškas patriarchatas su sutartinėmis vedybomis. Beje, būtent šiuos pasakojimus sukritikavo Albanijos ambasadorius. Taip pat E.L. James įveda intriguojančią siužetinę liniją apie prekybos žmonėmis juodosios rinkos mechanizmą, nors galiausiai tai tampa patogia priemone pademonstruoti Maximo Trevelyano heroizmą. Taip pat geranoriškoji kritikos dalis pažymi, kad romane „Misteris“ autorė su didžiule meile ir virtuoziškumu aprašo Kornvalio bei šiaurės Albanijos peizažus, muzikos jėgą, gelbėjančią blogiausiais gyvenimo momentais ir parodo, kaip žmonės, neturintys nieko bendro, gali vienas kitame surasti viską.

Jei būsimi romano „Misteris“ skaitytojai mėgsta E.L. James stilių ir trokšta pajauti panašią nuotaiką, kaip skaitydami „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“, naujasis romanas nenuvils – jame daug intymių sekso scenų, bet nėra BDSM įtampos.

Iš anglų kalbos vertė Jovita Liutkutė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu