⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias

Kaina: 7,49 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 7.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias" aprašymas

Teikiamoje monografijoje pagrindinis dėmesys sutelkiamas į mistinės patirties kalbinės raiškos problematiką Eckharto mokyme, atskleidžiamas Eckharto mistinės kalbos kontekste atsiveriantis santykis tarp kalbos ir visa apimančios tikrovės. Monografijoje naujai pažvelgiama į Eckharto mistinį mokymą kaip spekuliatyvaus ir praktinio mąstymo vienovę, kur patirties tema aptinkama jo mistinės kalbos kontekste kaip uždavinys tam, kuris klauso žodžių ir seka jo mokymu.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias", Bronė Gudaitytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bronė Gudaitytė su knyga "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronė Gudaitytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mistinė patirtis ir kalba. Mokytojo Eckharto kelias" perkama kartu