0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mitai ir stereotipai apie gyvūnus

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 9,59 €*
Sutaupote: 4.10 € (43%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 5.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus" aprašymas

Lapė – gudri vagilė. Meška – miškuose tūnanti grėsmė. Strutis – galvą smėlyje slepiantis bailys. Neabejojame, kad žinai ir daugiau panašių sugretinimų. O mes norime parodyti, kad ne visada jie tiesa... Šis mielas šikšnosparnis nė neketina čiulpti žmogaus kraujo. Kelią perbėgusi juoda katė neatneš jokios nesėkmės. Ir kas uždraus „purvinai“ žiurkei būti geriausia tavo drauge? Leiskis į kelionę po gamtos pasaulį ir sužinok, kad ne viskas yra juoda ar balta, kaip atrodo iš pradžių! Kartu paneigsime daugybę įsigalėjusių klaidingų įsitikinimų.

Iš anglų kalbos vertė Ernesta Ranonytė


  • Autorius: Pavla Hanáčková
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 22x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094415272

Parašykite atsiliepimą apie "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus", kurį parašė Pavla Hanáčková. Siūlome ne tik išsamų "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pavla Hanáčková. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mitai ir stereotipai apie gyvūnus" perkama kartu