0

Mitai ir tiesa apie maistą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mitai ir tiesa apie maistą

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786090133477

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mitai ir tiesa apie maistą" aprašymas

Valgote daug vaisių ir daržovių, mažinate porcijas, skaičiuojate kalorijas, tačiau kilogramai nuo jūsų talijos niekaip nedingsta. Tuo tarpu jūsų draugė be sąžinės graužimo kasdien prie kavos mėgaujasi gardėsiais, ir vis tiek išlieka liauna it nendrė. Genetinės epidemiologijos profesoriui dr. Tim Spector ši situacija taip pat pasirodė keista. Kaip jam sekėsi ieškoti atsakymo į šį klausimą, skaitykite knygoje „Mitai ir tiesa apie maistą“.

Kaip ir bet koks kitas mokslas, dietologija randa vis randa naujų atsakymų į klausimą, kodėl tą patį maistą valgantys žmonės yra skirtingo svorio? Tačiau Tim Spector trumpam siūlo pamiršti dietas ir nepulti keisti savo valgiaraščio. Pirmiausia jis kviečia pažvelgti į savo vidų, į gilausią ir tamsiausią vietą - žarnyną.


Tai, kaip organizmas įsisavina maistą, priklauso nuo daugybės faktorių. Natūralią mūsų organizmo mikroflorą lemia genai. Mumyse gyvenantys mikroorganizmai palengvina arba apsunkina maisto įsisavinimą. Šioje knygoje, parašytoje lengvu žaismingu stiliumi, mokslininkas ieško atsakymų į mus kamuojančius klausimus – Kaip mus užprogramuoja genai? Ką organizmo mikrobai veikia kiaurą dieną? Kokie maisto produktai jiems patinka? Ar gali žarnyne gyvenančios bakterijos reguliuoti mūsų skonį? Kam reikalingi probiotikai? Ką mano apie badavimą mūsų gerosios bakterijos? Ir, žinoma, svarbiausias lieka klausimas-karalius – kaip numesti svorio?


Kodėl prancūzai, be saiko besimėgaujantys savo riebiais sūriais, gardžiais vynais ir tobulais prancūziškais raguoliais nestorėja? Kodėl kasdienis aktyvus sportas ir kukli pietų porcija netirpdo kilogramų?


Tim Spector pabrėžia – atsakymas slypi žmogaus viduje. Tinkamų maisto produktų pasirinkimas ir nuoširdus rūpinimasis žarnyne gyvenančiais mikroorganizmais – būdas, kuris leis mėgautis gražesnėmis kūno linijomis. „Mitai ir tiesa apie maistą“ remiasi pacientų istorijomis ir solidžia mokslininko patirtimi. Skaitytoją ypač sužavės paties autoriaus atlikti „buitiniai eksperimentai“. Pavyzdžiui, kas nutinka, jei dešimt dienų mintame greitu maistu ir ką apie tai mano mūsų organizmo gerosios bakterijos?


Tim Spector – medicinos mokslų daktaras, Londono Karališkojo koledžo genetikos ir epidemiologijos skyriaus profesorius. Tirdamas pacientus ir dirbdamas laboratorijoje, jis išplėtojo teoriją, kad mityba, palanki mūsų mikroorganizmams, gali būti sėkmės raktas siekiantiems atsikratyti tiek nepageidaujamų kilogramų, tiek diskomforto ar nuovargio. Anot jo, mažieji mūsų organizmo gyventojai atsakingi ir už mūsų savijautą, ir už mintis. Kaip sako Tim Spector – esi tai, ką mėgsta tavo mikroorganizmai.


Iš anglų kalbos vertė Michailas Aizenas

Parašykite atsiliepimą apie "Mitai ir tiesa apie maistą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveika mityba

Tim Spector parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mitai ir tiesa apie maistą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mitai ir tiesa apie maistą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mitai ir tiesa apie maistą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mitai ir tiesa apie maistą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Tim Spector tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mitai ir tiesa apie maistą" perkama kartu