Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę

Kaina: 7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-27 Emilija

Patiko. Įdomiai pateikta. Knyga išsiskieria iš kitų šiuolaikiškumu. Iliustracijas papildo šriftas. Tiesa, jis nėra lengvas, bet teksto nedaug, tai sunkumų nesukelia.


2022-12-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę" aprašymas

Šį kartą susipažinsime su senovės lietuvių sakmėmis. Sakmė - pasakojamosios tautosakos kūrinys, kuriame aiškinama pasaulio ir gamtos reiškinių kilmė, vaizduojamas žmogaus susidūrimas su mitinėmis būtybėmis. Tai yra nedideli fantastiniai kūriniai, žadinantys vaizduotę, keliantys susidomėjimą nepaprastais įvykiais, atskleidžiantys mūsų tolimų protėvių mąstymo būdą.
Mitologinės sakmės pasakoja apie mitines būtybes ir žmonių išgyvenimus jas susitikus. Tos būtybės - tai laumės, vaiduokliai, velniai, vėlės. Jos sutinkamos žmonių neapgyventose vietose: paežerėje, raiste, kapinėse. Veiksmo laikas - vėluma: vakaras, vidurnaktis, naktis...
Etiologinėse sakmėse aiškinami visatos ir atskirų jos dalių, taip pat gyvūnų, augalų, žmogaus atsiradimas, saviti gamtos reiškiniai. Lietuviškosios etiologinės sakmės yra smarkiai paveiktos krikščionybės. Mitinės realijos bei religiniai motyvai jose dažnai "subuitinti", o kartais net komiški.Kiti taip pat domėjosi


2022-05-27

Patiko. Įdomiai pateikta. Knyga išsiskieria iš kitų šiuolaikiškumu. Iliustracijas papildo šriftas. Tiesa, jis nėra lengvas, bet teksto nedaug, tai sunkumų nesukelia.

2020-06-01

FGFRFFGTTHNTGGTG

2014-01-31

Negrazios iliustracijos, teksta labai sunku ir nemalonu skaityti, todel, kad raides visokiu formu, dydziu ir t.t., si knyga tikrai neverta tokios kainos, uz dyka niekada neimciau

2012-10-28

Puikiai ilsiutruota knyga, geros sakmės. Labai patiko sumaniai įterptas šiuolaikiškumas: pateikta paprastų, bet gilių klausimų skaitančiajam: tiek vaikui, tiek suaugusiajam. Labai labai aptiko ir man, ir mano šešrių metų dukrai.

Parašykite atsiliepimą apie "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę", Irena Daukšaitė, Libertas Klimka. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Daukšaitė, Libertas Klimka su knyga "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Daukšaitė, Libertas Klimka. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mitologinės lietuvių sakmės apie dangų ir žemę" perkama kartu