0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą

3.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -70%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 9.00 € (70%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-05-17 Agne


2021-09-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą" aprašymas

"Daug kartų mačiau, kaip sunkiausi ligoniai, jau išgirdę "mirtiną" diagnozę, atgaudavo puikią sveikatą tiesiog pradėję sveikai maitintis ir pakeitę gyvenimo būdą.
Parašyti šią knygą nebuvo paprasta. Kelis kartus bandžiau jos imtis ir anksčiau, bet tai pasirodė esąs sunkiai įgyvendinamas sumanymas. Žodžiu, knyga gimė nelengvai. Galima, sakyti, pasitvirtino sena patarlė: „Kas vertinga, niekada nebūna paprasta." Taip, aš esu įsitikinęs, kad tai pati vertingiausia iš visų mano iki šiol parašytų knygų."

Daglas Grehemas

Žinomas amerikiečių gyvojo maisto propoguotojas Daglas Grehemas šioje knygoje "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą" mokslinių tyrimų duomenis bei asmenine ir kitų žmonių patirtimi pagrindžia programos 80/10/10 naudą. Ši formulė reiškia, kad maitindamiesi neapdorotais vaisias ir daržovėmis 80 procentų kalorijų turime gauti iš angliavandenių, 10 procentų - iš riebalų ir 10 procentų - iš baltymų.

"Šią knygą skiriu visiems, kurie tiki, kad turėti normalų kūno svorį ir puikiai jaustis yra jų prigimtinė teisė ir netgi pareiga – visiems, pasirengusiems nuolat siekti puikios fizinės formos ir geros sveikatos. Net jei jau maitinatės vegetariškai ar gyvuoju maistu, šioje knygoje vis tiek rasite principų, kurie jums leis žengti dar žingsnį į priekį. Todėl aš esu nepaprastai laimingas, kad galiausiai parašiau knygą apie programą, kurios daug metų mokiau gyvojo maisto valgytojų ir vegetarų bei veganų bendruomenes."
Daglas Grehemas

Dagias Grehemas (Douglas Graham) žaliosios ir veganiškos mitybos idėjas puoselėja ir skleidžia nuo 1978 merų, jis yra vienas karščiausių šios srities entuziastų, teoretikų ir praktikų - visi jo teiginiai ir siūlymai paremti mokslinių tyrimų rezultatais ir asmenine bei daugybės kitų žmonių patirtimi.

Dagias Grehemas - aktyvus sportininkas, treneris ir konsultantas. Mitybos klausimais jis yra konsultavęs daug pasaulinio lygio sportininkų ir aktorių, tarp kurių Holivudo žvaigždė Demi Mur (Moore), tenisininkė artyna Navratilova, NBA krepšininkas Ronis Grendisonas (Ronnie ąndison) ir žinomas kultūristas Kenetas Viljamsas (Kenneth G. Williams), kuris nuostabių rezultatų pasiekė maitindamasis vien veganišku maistu.

TURINYS

Pratarmė 9
Įžanga 11
Įvadas 17
1. Ką mums skyrė Gamta? 32
2. Su vaisiais susijusios problemos 51
3. Gyvasis maistas ir sveikata 80
4. Maistkalorijų santykis 101
5. Angliavandeniai: mažiausiai 80% 115
6. Baltymai: daugiausia 10% 141
7. Riebalai: daugiausia 10% 156
8. Didžioji staigmena: gyvojo maisto valgytojai vidutiniškai vartoja 60% ir daugiau riebalų! 179
9. Kūno svorio stabilizavimas 201
10. Gyvojo maisto iššūkiai 217
11. Programos 80/10/10 {gyvendinimas 227
A priedas. Valgiaraščių pavyzdžiai 239
B priedas. Dažniausiai užduodami klausimai 273
C priedas. Mitybos analizės šaltiniai 312

PRATARMĖ

Kadangi esu pelniusi „Geležinio žmogaus" titulą triatlono rungtyje ir beveik tūkstantį kartų laimėjau pirmą vietą ultramaratono varžybose, puikiai žinau, kokia svarbi yra tinkama mityba. Man liūdna matyti, kiek daug dezinformacijos apie mitybą skleidžiama turint vienintelį tikslą - užsidirbti pinigų. Kadangi gausybė žmonių yra suklaidinti ir nemoka tinkamai maitintis, nutukimas pasiekė aukščiausią lygį žmonijos istorijoje. Ir akivaizdu, kad vis didėjant skaičiui žmonių, tikinčių įvairiomis „pinigų darymo" schemomis, nutukimas bei su juo susijusių ligų mastas ir toliau augs siaubingais tempais.

Nuolat girdžiu, kaip žmonės guodžiasi, esą norėdami atsikratyti antsvorio jie išbandė „viską": liesą maistą ir riebų maistą, mažai angliavandenių turinčius maisto produktus ir daug angliavandenių turinčius maisto produktus, įvairiausias piliules, injekcijas, miltelius ir kokteilius - kad ir ką paminėsite, jie pasakys, jog tai taip pat išbandė. Svarbiausias veiksnys, kodėl jiems nepavyko, yra dezinformacija.

Kiekvieną tokią nesėkmę sąlygoja tam tikra priežastis. Tai, kas vadinama „liesu maistu" (dažnai tai būna produktai, kuriuose riebalai sudaro 30% energinės vertės), iš tikrųjų visai nėra liesas maistas, ir žmonės nenutuokia, kaip pasiekti šioje knygoje aprašytą veiksmingą 10% riebalų lygį. Riebių produktų dietos gali būti pavojingos ir kelia riziką susirgti ligomis, nuo kurių pirma laiko miršta dauguma vakariečiu. Dietos, kai vartojama mažai angliavandeniu, irgi yra pavojingos, be to, didžioji dalis žmonių nežino, kad sveika mityba yra tokia, kai angliavandeniai sudaro 80% energinės maisto vertės. Be to, tai turi būti tinkami angliavandeniai.

Dietos, siūlančios gausų baltymų kiekį, gali sukelti osteoporozę ir inkstų negalavimą, taip pat nepalikti energijos fizinei veiklai. Daugumai žmonių atrodo, kad dietos, kai vartojami mažai baltymų turintys maisto produktai, tikrai nebus veiksmingos, mat mėsos ir pieno gamintojai juos įtikino, jog kuo daugiau baltymų, tuo geriau - nors didesnės netiesos tiesiog negali būti.

O apie piliules, injekcijas, miltelius ir įvairius kokteilius galiu pasakyti tiek, jog šios gudrybės žmonėms niekada nesuteiks sveikatos, kurios jie iš tiesų siekia. Jie nesupranta, kad nutukimas iš tikrųjų yra nesveikos mitybos išdava. Tas pasakytina ir apie daugumą kitų ligų, tarp jų yra širdies ligos, vėžys, insultas, diabetas, artritas, storosios žarnos uždegimas, vidurių užkietėjimas, osteoporozė, riebalų liaukų uždegimas, erekcijos sutrikimas, demencija ir net regėjimo bei klausos problemos. Visas šias bėdas sukelia netinkama mityba.

Jūsų rankose yra knyga, kurioje rasite labai reikalingos informacijos apie mitybą. Jums nebūtinai varžytis triatlono rungtyje, nebūtinai turite pelnyti „Geležinio žmogaus" titulą, netgi nebūtina jo siekti, tačiau savo pačių labui turite perskaityti šią knygą.

Ruth E. Heidrich, filosofijos mokslų daktarė, knygos "A Race For Life" autorė


  • Autorius: Dr. Douglas N.Graham
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 328
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678762
  • Vertėjas: Edmundas Juškevičius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2019-05-17

2018-08-21

80% angliavandenių ir idealus svoris, good one :D reklamine knygute daugiau nieko, angliavandeniai pagrindinė antsvorio priežastis yra, bet matosi autorius dar to nežino :)

2012-11-29

Yra įdomių minčių, įžvalgų ir praktiškų sprendimų.
Šiek tiek menkiną visą šią vaisių dietą stiprus komercinis sąryšis su 80/10/10 patentais, produktais ir paskaitomis.
Man kaip inžinieriui labiau patikimi moksliniai tyrimai, nei pateikti išbandžiųsiųjų rašinėliai.
Visgi vertinčiau kaip papildomą naudingą informaciją veganams ir žaliavalgiams.

Parašykite atsiliepimą apie "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie dietą, kaip numesti svorio

Dr. Douglas N.Graham parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dr. Douglas N.Graham tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mitybos formulė 80/10/10. Kad turėtume idealų svorį ir idealią sveikatą" perkama kartu