0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 9,79 €*
Sutaupote: 2.30 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")


2021-08-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")" aprašymas

Susitikę pirmą kartą, Mocartas, Naminė Pelė, ir Robinzonas, Dirvinė Pelė, kaipmat susiginčija, iš ko padarytas mėnulis. Robinzonas atkakliai tvirtina, kad jis esąs iš sūrio. Juk tai aišku net mažiausiam peliūkščiui! Tačiau Mocartas neabejoja, kad mėnulis yra iš akmens.
Kad įrodytų, kuris teisus, peliukai nusprendžia įsitikinti savomis akimis – susimeistrauja raketą ir išskrenda tyrinėti paslaptingojo mėnulio.

Kad skaityti būtų lengviau, peliukų istorija "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį" suskiemenuota, o kirčiuota raidė paryškinta.

Iš anglų kalbos vertė Dalia KižlienėParašykite atsiliepimą apie "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")", kurį parašė Gundi Herget, Nikolai Renger. Siūlome ne tik išsamų "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gundi Herget, Nikolai Renger. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mocartas ir Robinzonas skrenda į mėnulį (serija "Skiemenuotos pasakos")" perkama kartu