0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu

Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 10,39 €*
Sutaupote: 5.90 € (57%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 4.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu" aprašymas

Ispanų rašytojo Gabri Ródenas romano pavadinimas „Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu“ beveik tiesmukai iliustruoja siužetą – tai romanas apie nesutramdomo charakterio devyniasdešimtmetės nuotykius.

Gabri Ródenas herojė, donja Maru, ramiai gyvena Meksikos mieste Oachakoje. Ji kasdien nuvažiuoja savo dviračiu trisdešimt kilometrų, nuveždama prieglaudos vaikams saldumynų, savo šypseną ir meilę. Dona Maru šias nuolatines keliones pradėjo po jos sūnaus Santjago mirties, šitaip pagerbdama jo atmintį ir bandydama ištaisyti kadaise padarytas tragiškas klaidas.

Pagrindinė romano „Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu“ veikėja tai daro ir dėl dar vienos priežasties – ji pati augo vaikų namuose Čilėje, iš kurių pabėgo sulaukusi trylikos metų. Maru puikiai žino, ką reiškia būti vienai šiame pasaulyje. Kai Maru netikėtai sužino, kad Verakruse, rytinėje Meksikos valstijoje, gyvena jos niekada nematytas anūkas, ji nedvejoja, sėda ant savo seno dviračio ir išvažiuoja iš Oachakos ieškoti jaunuolio. Ji važiuoja per La Vega del Sola, Camelia Roja, Tierra Blanca, el Moralito ir Boca del Río – per visą Meksiką, su atmintinai išmoktu adresu – juk Maru nemoka nei skaityti, nei rašyti. Kelionėje po Meksiką ji sutinka daugybę žmonių ir pamato realų pasaulį, tapdama močiute, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu.

Romanas „Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu“ yra įkvepiantis pasakojimas apie kasdienių dalykų magiją. Knyga, kuri padės vėl patikėti meilės galia keisti pasaulį. Ši graži ir šviesi istorija — tai kvietimas iš naujo atrasti ir patirti gyvenimo džiaugsmą. Atsisakyti viso to, kas daro mus nelaimingus, kelia nuobodulį, ir imtis ko nors naujo, įdomaus ir netikėto. Išvysti pasaulį tokį, koks jis yra iš tikrųjų, kaip kadaise vaikystėje, kai viskas atrodė nauja ir nepaprasta. Jaudinanti kelionė į žmogaus sielos gelmes su miela pakeleive.

Gabri Ródenas baigė filosofiją Mursijos universitete. Jis derina savo literatūrinę veiklą su dėstymu audiovizualinės komunikacijos fakultete Mursijos universitete. Gabri Ródenas bendradarbiauja su žurnalais „Yorokobu“ ir „Zenda“, taip pat publikuoja akademinius straipsnius įvairių šalių moksliniuose žurnaluose.
Gabri Ródenas yra vienas iš įdomesnių autorių šiuolaikiniame Ispanijos literatūros peizaže, o jo kol kas žymiausias kūrinys, romanas „Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu“, jau išverstas į vokiečių, italų, bulgarų, graikų ir portugalų kalbas.

Iš ispanų kalbos vertė Aira Nekrašaitė


  • Autorius: Gabri Ródenas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090139820

Parašykite atsiliepimą apie "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu", kurią skaitytojams dovanoja Gabri Ródenas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gabri Ródenas su knyga "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gabri Ródenas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Močiutė, kuri apkeliavo pasaulį dviračiu" perkama kartu