0

Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2003
  • Formatas: 16,5x23,5,minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9955-9613-6-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei" aprašymas
Šis vadovėlis parengtas pagal 1999 m. Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos patvirtintą istorijos programą.Čia istorija traktuojama ne vien kaip įvykių seka. Istorinę raidą mėginama suprasti pasitelkiant tematinį metodą, t.y. Bandoma nusakyti tik būdingiausius modernaus pasaulio istorijos bruožus, nesistengiant nuodugniai aptarti neaprėpiamos visumos. Siekiama ne pateikti išmoktinus teiginius, o paskatinti mokinį savarankiškai apmąstyti istorinį procesą. Klausimai ir užduotys yra tik orientacinės, mokytojas gali juos keisti savo nuožiūra.

Parašykite atsiliepimą apie "Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Pivoras. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Pivoras su knyga Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Pivoras. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Modernaus pasaulio istorija (XIX - XX a). Vadovėlis 12 klasei" perkama kartu