0

Moderni firma

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Moderni firma

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2006
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 303
  • ISBN ar kodas: 541501926X

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Moderni firma" aprašymas

Knygos "Moderni firma" autorius John Roberts - vienas žymiausių ekonomistų pasaulyje, verslo strategijos ir organizavimo specialistas. Tai nėra "kaip daryti" tipo knyga, pateikianti paprastą galutinį atsakymą, kaip pasiekti laimę. Knygoje pateikiama naujų įžvalgų į šiandien versle vykstančias permainas, pasitelkiami pavyzdžiai, pradedant aštuonioliktojo amžiaus kailių prekybos įmonėmis ir baigiant tokiomis moderniomis nūdienos firmomis, kaip "BP" ir "Nokia".


"Kad knyga "Moderni firma" – vertingas šiuolaikinio verslo vadovas, nė nesuabejojau. Aukštą šios knygos vertę bene tvirčiausiai paliudija garsus užsienio verslo žurnalas "The Economist", išrinkęs "Modernią firmą" geriausia metų verslo knyga.

Per paskutinįjį dešimtmetį padidėjusi konkurencija įmonės vadovus verčia ieškoti būdų, kaip didinti ekonominį veiklos efektyvumą. Sparti ryšių technologijos pažanga bei kompiuterizacija leidžia įgyvendinti daug svarbių organizavimo ir valdymo pokyčių. Tačiau bene didžiausias vadovų uždavinys – parinkti teisingą strategiją ir sėkmingai ją įgyvendinti. Knyga nepateikia galutinio atsakymo, kaip pasiekti sėkmę! – joje aprašoma, kaip mąstyti apie verslo organizacijų modeliavimą, kuris užtikrintų veiklos vadybos augimą, nagrinėjami konkretūs atvejai, paaiškinantys dabartinių pasaulio kompanijų, kuriančių naują modernios firmos modelį, kai kuriuos didelius ir į sėkmę vedančius pokyčius.

"Moderni firma" - ne tik verslo profesionalams, ji būtina visiems, kurie domisi modernios firmos kūrimu."


Vytas Zabilius, UAB "Ober-Haus" Nekilnojamasis turtas generalinis direktorius


Iš anglų kalbos vertė Leonas Tamas

TURINYS

TURINYS


Pratarmė / 9

1. Strategija ir organizacinė struktūra / 13

2. Organizacijos struktūros svarbiausios koncepcijos / 42

3. Firmos prigimtis ir paskirtis / 84

4. Motyvacija modernioje firmoje / 126

5.  Organizacinės struktūros keitimas veiklos efektyvumui didinti / 186

6. Organizacinės struktūros keitimas augimo ir inovacijų tikslais / 248

7. Modernios firmos kūrimas: valdymo ir lyderiavimo iššūkiai / 286

Literatūra / 292

Parašykite atsiliepimą apie "Moderni firma"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos biografijos ir atsiminimai

John Roberts parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Moderni firma, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Moderni firma aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Moderni firma už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Moderni firma? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, John Roberts tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Moderni firma" perkama kartu