0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikinio šokio vadovas

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 15,39 €*
Sutaupote: 1.40 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šiuolaikinio šokio vadovas" aprašymas

Philippe Noisette „Šiuolaikinio šokio vadovas“ Išsamus iliustruotas įvadas į šiuolaikinio šokio pasaulį Šioje jau keletos leidimų susilaukiusioje knygoje prancūzų šokio kritikas ir žurnalistas Philippe Noisette apžvelgia, kas yra šiuolaikinis šokis, kokia jo nauda, griauna mitus apie šiuolaikinį šokį ir apžvelgia jo tendencijas visame pasaulyje.

Knygoje „Šiuolaikinio šokio vadovas“ taip pat rasite raktines sąvokas, svarbiausias šokio istorijos datas, šokio asmenybes ir 20 svarbiausių šiuolaikinių choreografų. Knygą praturtina gausybė iliustracijų, joje taip pat pateikiama šiuolaikinio šokio literatūra bei filmai. Tai vienintelis lietuviškas įvadas į šiuolaikinio šokio pasaulį.

„Ši knyga supažindins su turtingu, įvairialypiu šiuolaikinio šokio pasauliu ir parodys, jog šiuo metu tai viena gyvybingiausių ir įdomiausių meno formų.“
Gintarė Masteikatė, Lietuvos šokio informacijos centro vadovė

Philippe Noisette – prancūzų žurnalistas, rašytojas.


  • Autorius: Philippe Noisette
  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098280111
  • Vertėjas: Donata Pleskevičienė
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinio šokio vadovas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie muziką, teatrą, šokį

Philippe Noisette parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Šiuolaikinio šokio vadovas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Šiuolaikinio šokio vadovas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Šiuolaikinio šokio vadovas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Šiuolaikinio šokio vadovas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Philippe Noisette tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Šiuolaikinio šokio vadovas" perkama kartu