0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę" aprašymas

Geros manieros – veiksminga verslo priemonė, į kurią verta investuoti. Žymi protokolo ekspertė Dorothea Johnson dalijasi šiuolaikinio etiketo pamokomis, kurias įsisavinę laisvai jausitės bet kokioje situacijoje, įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, būtino siekiant aukštumų profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime.


Vertingi patarimai knygoje "Moderniosios manieros. kaip užkopti į viršūnę" iliustruojami žaviosios aktorės Liv Tyler – autorės anūkės – patirtimis ir šmaikščiomis istorijomis.


Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

Turinys

TURINYS


Liv Tyler įžanginis žodis / 9

Įvadas / 13

1 DALIS. Susipažįstant ir pasisveikinant / 15

2 DALIS. Darbovietėje / 57

3 DALIS. Bendraujant virtualiai / 85

4 DALIS. Išeinant į žmones / 113

5 DALIS. Valgant ne namie / 123

6 DALIS. Išmanusis šeimininkas / 161


Baigiamasis žodis / 176

Padėka / 177

Šaltiniai ir rekomenduojama literatūra / 179

Rodyklė / 180

Įžanginis žodis

Įžanginis žodis


ŽMONĖS DAŽNAI STEBISI SUŽINOJĘ, kad mano močiutė yra pasaulinio garso etiketo ekspertė. Taip nutinka, manau, todėl, kad mūsų šeimą pasaulis pažįsta daugiau kaip rokenrolo nei kaip Rockefellerių klano atstovus. Iš dalies tai tiesa: mane augino nuostabi iš skirtingų žmonių susidedanti šeima - aš jai nuoširdžiai dėkinga. Bet mūsų santykiai su močiute buvo ypatingi: ji mane išmokė dalykų, kurie paliko gilų, neišdildomą pėdsaką mano sieloje ir suformavo mane tokią, kokia aš esu šiandien profesine ir asmenine prasme.

Būdama maža mergaitė, dažnai lankydavausi pas močiutę. Vienas smagiausių žaidimų būdavo eiti į „mergaičių" pasimatymą. Negalėdavau sulaukti tų pasimatymų. Tuomet aš augau tarsi berniūkštis: nesugebėdavau ilgam sutelkti dėmesio, garsiai šnekėdavau, visur užkliūdavau, tad vaikščiojau nubrozdintais keliais. Ji paruošdavo man sijoną ir palaidinukę, gražiai išdėliodavo drabužius ant lovos ir aiškindavo, kaip svarbu yra rūpintis savimi ir gražiai pasirodyti pasauliui. Be to, ji man atskleidė visokių grožio paslapčių ir davė patarimų. Bet tai paliksiu jau kitai knygai.

Per tas ypatingas iškylas ji vesdavosi mane į muziejų, teatrą ar koncertą, bet man labiausiai patikdavo eiti į Bloomingdale's universalinę parduotuvę. Mes vaikštinėdavome po įvairius aukštus, apžiūrinėdamos baldus, kosmetiką, naujausias madas, kartais net nusipirkdavome porą naujų suknelių. Devintojo dešimtmečio mados išties žadino baimingą pagarbą. Tuomet mes eidavome j tenykštę „40 Carrots" kavinę ir desertui suvalgydavome po morkų torto gabalėlį. Labai ryškiai prisimenu, kaip viskas atrodė, kaip plačiai šypsodavosi padavėjai, priimdami mūsų užsakymą. Aš, kaip ir kiekviena septynmetė, labiausiai laukdavau prizo - to skaniojo morkų torto. Bet iki tol, kol gaudavau deserto, mano močiutė pripasakodavo visko apie stalo manieras ir valgymą ne namie. Ji man aiškindavo, juokaudavo ar net pasakodavo trumpas istorijas apie tai, iš kur, pavyzdžiui, kilo servetėlės ir kaip jomis naudotis.

Tos istorijos ir pamokymai pasiliko mano atmintyje. Močiutė turėjo unikalų gebėjimą mane sudominti. Ji buvo nepaprasta mokytoja, nes aš nesupratau, kad ji mane moko. Tiesiog pramogaudama išmokau neįkainojamų pamokų, kurių niekada nepamiršiu. Būdama kartu su močiute, aš ėmiau pastebėti, kad ji yra ypatinga: grakšti ir mąsli, natūraliai elegantiška, tačiau visuomet pasirengusi mokytis, labai smalsi, atidi detalėms, kupina neišmatuojamos išminties. Pastebėjau, kad močiutės elgesys su kitais žmonėmis sukeldavo savotišką grandininę reakciją - paskatindavo žmones taip pat elgtis su ja itin maloniai ir pagarbiai. Tarsi jos elgesys pažadintų jų geriausias savybes. Ji dažnai man sakydavo: „Livvy, visada vaikščiok plačiais keliais, nes siauruose grūdasi minios." Per tas iškylas aš daug iš močiutės išmokau.

Neseniai man teko dalyvauti dideliame, iškilmingame renginyje Niujorke. Stypčiodama ant itin aukštų kulniukų ir vilkėdama gražią (bet labai aptemptą) suknelę, trukdančią normaliai kvėpuoti, nerimavau, kad teks sėstis prie stalo su be galo protingais žmonėmis, nuostabiomis asmenybėmis. Pažvelgusi į paserviruotą stalą, drebančia širdimi pagalvojau: „O Dieve, ką, po galais, reikės daryti su visomis tomis šakutėmis ir kuri gi duonos lėkštė yra mano?" Tuomet užsimerkiau ir prisiminiau močiutę bei mūsų mergaitiškas iškylas. Giliai įkvėpusi, pasakiau sau: „Aš viską žinau, su viskuo susitvarkysiu, juk ne pirmas kartas." Visas močiutės mokymas atgimė manyje tarsi įsijungęs autopilotas. Atsipalaidavau ir ėmiau mėgautis vakaru, tvirtai žinodama, kad, šnekėdamasi su savo stalo kaimynu, nenugvelbsiu jo bandelės.

Tą vakarą aš tarsi praregėjau. Galvoje turėjau metaforišką „įrankių dėžę" - į ją susikroviau visus močiutės pamokymus ir pavyzdžius, sukauptus gyvenant su ja. Dabar, kai tik reikia, iš tos „dėžės" išsitraukiu reikiamą patarimą.

Šioje knygoje yra sudėtos visos mano močiutės pamokos, ir ne tik. Net ir šiandien aš vis dar mokausi iš jos. Močiutė visuomet sakydavo: „Geriau žinoti dalykų, kurių jums neprireiks, negu prireikus nežinoti." Kokia ji teisi! Ši paprasta taisyklė leis jums tapti patiems geriausiems. Naudokitės močiutės patarimu, ir aš pažadu: netrukus imsite kitaip jaustis. Kitaip su jumis pradės elgtis ir žmonės, sutikti profesiniame bei asmeniniame gyvenime.

Liv TYLER

Įvadas

Įvadas


GYVENIMAS YRA SCENA, kurioje vaidina ne tik aktoriai. Kiekvienas mūsų turime po vaidmenį: šeimos nario, bendradarbio ar draugo. Kad ir koks tas vaidmuo būtų, jis bus įtaigesnis, jei pasitelksime geras manieras. Tai nėra tuščias formalumas. Tai - paprastas mandagumas, įgalinantis maloniai elgtis su kitu žmogumi.

Geros manieros taip pat liudija apie išsiauklėjimą, kuris padeda pelnyti kolegų pasitikėjimą. Šiuolaikiniame konkurencingame verslo pasaulyje vien išmanymo jau neužtenka. Mokėti bendrauti ir sukurti malonią aplinką yra tiesiog būtina, norint pasiekti sėkmės.

Ši knyga skiriama jaunam, pradedančiam karjerą žmogui, nepriklausomai nuo jo ar jos pasirinktos srities. Ji taip pat bus naudinga tiems, kurie jau sėkmingai kopia karjeros laiptais, bet nori greičiau pasiekti dar didesnes aukštumas. Be to, „Modernios manieros" padės jums gražiau pasirodyti visuomenei.

Mokykitės gerų manierų - jos yra svarbios. Tačiau nebūtinai baugina ar kausto: išmokę gražių manierų, jausitės, tarsi būtumėte gimę su jomis. Žmonės paprastai nejaukiai pasijunta, išgirdę žodį „etiketas", nes pamano, jog reikės laikytis taisyklių baiminantis, kad kiti nepasmerktų ar neapšnekėtų. Bet nebūtina siekti tobulumo. Svarbu, kad laisvai jaustumėtės bet kokioje situacijoje. Laisvas žmogus, savo ruožtu, padeda ir aplinkiniams laisvai jaustis. Geros manieros yra veiksmingiausia verslo priemonė, į kurią verta investuoti.

Mudvi su Liv kviečiame jus prisijungti prie mūsų, kaip mandagumo bei malonaus bendravimo ambasadorių, skatinančių nepamiršti gerų manierų, bendraujant su draugais, darbe ar kelionėse.

Dorothea JOHNSON

  • Autorius: Dorothea Johnson, Liv Tyler
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024421

Parašykite atsiliepimą apie "Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Bendravimo meno, kūno kalbos knygos

Dorothea Johnson, Liv Tyler parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dorothea Johnson, Liv Tyler tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Modernios manieros. Kaip užkopti į viršūnę" perkama kartu