0

Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai

29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • ISBN ar kodas: 9786094578953

2020-10-31 29.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai" aprašymas

Ši pagarsėjusi moderniosios architektūros ir jos ištakų apžvalgos knyga "Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai" tapo klasikine nuo pat pirmosios laidos 1980 m. Tai vienas svarbiausių šiandien turimų darbų apie moderniąją architektūrą.

„New York Review of Books“ recenzijoje teigiama, kad tai naudingas plataus spektro darbas architektūros eruditams; kiekvienas skyrius gali būti vertinamas kaip puiki įžvalga, o paties rašytojo branda ir kritinis protas persmelkia visą kūrinį.

Atnaujinta 4-oji laida papildyta nauju skyriumi, kuriame ištyrinėtas pastarųjų metų globalizacijos poveikis architektūrai, garsiųjų architektų iškilimas ir tai, kaip pasaulio architektai sprendžia tvarumo ir gyvenamosios aplinkos problemas. Be to, yra atnaujinta ir išplėsta bibliografija.

Šios knygos ankstesnių laidų egzemplioriai anglų kalba jau yra daugelyje Lietuvos aukštųjų mokyklų bibliotekose ir tai patvirtina knygos paklausą.

Versta iš leidinio anglų kalba: "Kenneth Frampton Modern Architecture: a Critical History Fourth Edition published 2007 by Thames & Hudson??".

Parašykite atsiliepimą apie "Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Statyba. Architektūra

Kenneth Frampton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kenneth Frampton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Moderniosios architektūros kilmė ir pagrindai" perkama kartu