0

Modernusis menas

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 12,69 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Modernusis menas

  • Serija: Meno pagrindai
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 14x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9786094273742

2020-10-31 12.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Modernusis menas" aprašymas

Išankstinė knygos prekyba!
Prašome šiai knygai daryti atskirą užsakymą, nes visos su šia knyga užsakytos knygos bus pristatytos tik gavus išankstinės prekybos knygą. 

„Aš jo nesuprantu!“ – tai kone dažniausia reakcija į modernųjį meną. Meno istorikės Amy Dempsey knyga „Modernusis menas“ - tai menas "žaliems". Tai knyga, skirta meno naujokams.

Enciklopedinis vadovas „Modernusis menas“ nėra išsami modernaus meno studija ar fundamentalus menotyros veikalas. Jis skirtas plačiajai skaitytojų auditorijai, norinčiai geriau pažinti, kokios mokyklos ir stiliai, temos ir kūrėjai dominavo pastaruosius šimtą metų. Tai gidas skirtas ne profesionalams - tai puiki pirmoji pažintis su daile ir meno istorija.

Patogus ir glaustas gidas supažindins su pusantro šimto metų meno istorija. Knygoje pristatomos beveik septynios dešimtys stilių ir judėjimų (kiekvienam iš jų skiriami du puslapiai). Konkretus, trumpas tekstas supažindins su pagrindiniais kiekvieno meno judėjimo bruožais ir idėjomis. Susipažinsite su impresionizmu, Art Nouveau, simbolizmu, ekspresionizmu, kubizmu, Art Deco, siurrealizmu, popartu bei jų kūrėjus. Tai puiki pažintis su meno mokyklomis bei judėjimais, keitusiai XX a. meno kraštovaizdį.

Knygos struktūra itin patogi. Kiekvienas stilius ar mokykla pristatomi pateikiant meno kūrinio iliustraciją, trumpą meno stiliaus apibrėžimą, pagrindinių tos krypties atstovų pavardes ir supažindinant su populiariausiomis kolekcijomis. Knygos gale rasite patogų žodyną su modernaus meno terminais. „Modernusis menas“ – tai ne tik meno istorija, bet ir pasakojimas apie jį kuriančią bei „vartojančią“ visuomenę.

„Knyga skirta visiems, norintiems geriau pažinti meną, tačiau neturintiems laiko ir galimybių leistis į išsamius tyrinėjimus. Tai atskaitos taškas visiems, nusprendusiems pasidomėti menu ir jo judėjimais. Knygoje nerasite profesinės kalbos, kuria dažnai kalba šiandienos meno ekspertai.“
London Art Reviews


Knygos autorė Amy Dempsey – meno istorikė ir nepriklausoma tyrėja. Jos pirmoji knyga „Stiliai, mokyklos ir judėjimai“ susilaukė sėkmės, buvo dusyk perleista ir išversta į ne vieną užsienio kalbą.
IKi
dešimties metų Amy Dempsey spėjo pagyventi net 17 skirtingų vietų,
vėliau studijavo Niujorke ir Londone. Šiandien ji yra Karališkosios Menų
draugijos narė.

„Meno pagrindai“ – knygų serija, suteikianti pirminį fundamentalių idėjų, asmenybių ir meno kūrinių, padėjusių mums pamatyti pasaulį kitaip, suvokimą.“
Will Gompertz, BBC meno redaktorius

Iš anglų kalbos vertė Vaidas Bučys

Parašykite atsiliepimą apie "Modernusis menas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Meno kritika, meno istorija

Amy Dempsey parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Modernusis menas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Modernusis menas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Modernusis menas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Modernusis menas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Amy Dempsey tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Modernusis menas" perkama kartu