0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė.

29,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė." aprašymas

Mažasis fotoalbumas Vilniaus žydų gatvė, 1931 m. išleistas Ciuriche ir Leipcige keturiomis kalbomis, ilgą laiką buvo žinomas kaip bibliofilinė retenybė, apgaubta savitos legendos ir miglotų prielaidų. Fotografijos, judaikos ar Vilniaus istorijos žinovai jį vertino kaip išskirtinį leidinį, kuriame Lietuvos Jeruzalė tapo avangardinio eksperimento objektu. Šis fotomeno eskperimentas buvo atliktas su puikiu techninių metodų išmanymu, su dėmesiu savitai vietos atmosferai, su moderniai ironišku, bet drauge – šiltu žvilgsniu. Objektyvo centre – žydiškojo Vilniaus širdis.Parašykite atsiliepimą apie "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė."

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Mindaugas Kvietkauskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė.", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė." aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė." už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė."? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mindaugas Kvietkauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Moišė Ravivas Vorobeičikas (Moi Ver) The Ghetto lane in Wilna. Žydų gatvė." perkama kartu