0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu)

  • Nuolaida knygai -60%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,79 €*
Sutaupote: 5.80 € (60%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu)


2021-04-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu)" aprašymas

Jei sunku sudėti ar nesiseka atimti, ši interaktyvi mokomoji knyga – puiki pagalbininkė. Rašyk į tuščius langelius nutrinamuoju rašikliu, paskui ištrauk slankiąją kortelę ir sužinok teisingus atsakymus. Ryškios iliustracijos, aiškios sąlygos – mokytis matematikos dar niekada nebuvo taip smagu ir paprasta!


  • Autorius:
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • Formatas: 21x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094403446

Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mokausi pats. Matematika lengvai (su nutrinamu rašikliu)" perkama kartu