0

Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai

  • Nuolaida knygai -65%
Kaina internetu: 1,29 €
Kaina knygyne: 3,65 €*
Sutaupote: 2.36 € (65%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 10
  • ISBN ar kodas: 9786094402432

2020-09-30 1.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai" aprašymas

Versdami šią gražiai iliustruotą knygą su nuostabiomis nuotraukomis, vaikai mokysis pažinti įvairius gyvūnus, udysis meilę gamtai ir juos supančiam gyvajam pasauliui.

Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kartoninės knygutės

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mokausi pažinti gyvūnus. Naminiai gyvūnai" perkama kartu