0

Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 3,69 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo

  • Leidėjas: Presvika
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 21x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 16
  • ISBN ar kodas: 9786094830600

2021-01-31 3.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo" aprašymas

Ieškodamas su boružėle Ele dingusio vikšrelio Ulio, mažasis skaitytojas lengvai įsimins paryškintas priešingos reikšmės sąvokas, o kartu patirs nepamirštamų nuotykių! 

Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo, kurį parašė Celine Lamour-Crochet. Siūlome ne tik išsamų Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Celine Lamour-Crochet. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mokausi priešingybes su Ele. Kaip boružėlė ieškojo draugo" perkama kartu