0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokausi rašyti ir skaityti 2

Kaina internetu: 1,89 €
Kaina knygyne: 2,29 €*
Sutaupote: 0.40 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 1.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokausi rašyti ir skaityti 2" aprašymas

Dviejų dalių pratybų knygelė "Mokausi skaityti ir rašyti" - tai ištikimas vaikų draugas kelionėje į nepažįstamą ir stebuklingą raidžių šalį. Su tėvelių ar darželio auklėtojos pagalba jau ketverių-šešerių metukų vaikai, skatinami įgimto smalsdumo, per žaidimus, pasakas, piešinėlius įsigudrina apsigyventi jaukiame grožio ir kūrybos pasaulyje.

Raidės - pagaliau sulauktos viešnios iš elementoriaus, atkeliavusios pažaisti su mažyliu, nustebinti iresužavėti jį savo stebuklingomis savybėmis.

Šis vaikiško raštingumo pradžiamokslis "Mokausi skaityti ir rašyti", keldamas intriguojantį malonumą ir viliojantį pažinimo džiaugsmą, suteiks vaikui įgūdžių laisviau reikšti savo mintis žaismingų pamokėlių metu ir bendraamžių būryje.


  • Autorius: Irena Šverčiauskienė
  • Leidėjas: Liberum artis
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 35
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094280108

Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi rašyti ir skaityti 2"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mokausi rašyti ir skaityti 2", kurį parašė Irena Šverčiauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Mokausi rašyti ir skaityti 2" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Irena Šverčiauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mokausi rašyti ir skaityti 2". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mokausi rašyti ir skaityti 2" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mokausi rašyti ir skaityti 2" perkama kartu