0

Pirmieji žingsniai į maldą

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Pirmieji žingsniai į maldą

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 140
  • ISBN ar kodas: 9789955294245

2020-10-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pirmieji žingsniai į maldą " aprašymas

Garsus teologas, Paryžiaus arkivyskupas, kardinolas Jeanas Marie Lustiger kalbėdamas apie maldą kreipia žmogų link dvasinio augimo, skatina pradėti ar tęsti kelionę su Kristumi. Autorius paaiškina, kas yra malda, kaip reikia melstis, kokius svarbesnius dienos ir savaitės įvykius būtina palydėti malda. Aptardamas maldą, skiria dėmesio ir gyvenimo apmąstymams, nes „meldžiamės taip, kaip tikime, o gyvename taip, kaip meldžiamės“.

Iš prancūzų kalbos vertė Aistė Aleksandravičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Pirmieji žingsniai į maldą "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Malda

Jean Marie Lustiger parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pirmieji žingsniai į maldą , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pirmieji žingsniai į maldą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pirmieji žingsniai į maldą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pirmieji žingsniai į maldą ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jean Marie Lustiger tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pirmieji žingsniai į maldą " perkama kartu