0

Radau perlą

Kaina internetu: 7,49 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Radau perlą

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9789955294238

2021-01-31 7.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Radau perlą " aprašymas

Nusižeminęs nulenk galvą prieš Tą, kuris kalba,nutilk, kad išgirstum kalbančiojo balsą,nes tikėjimas gimsta iš klausymo.

Tikėjimas yra krikščionio gyvenimo ašis, jis atveda prie Dievo, duoda pradžią naujam mąstymui. Tik tas, kuris gyvena tikėjimu ir iš jo semiasi stiprybės, net ir sunkią valandą, kančios ir nesėkmės metu, dvasiškai palūžęs ar užkluptas ligos, sugeba atrasti gyvenimo prasmę ir žvelgti į ateitį. Kelias į tikėjimą kupinas kliūčių. Norint neišklysti iš tikrojo kelio, verta susipažinti su šioje knygoje "Radau perlą" pateiktais patarimais. Krikščioniškojo tikėjimo įžvalgos parodo tikėjimo grožį, lyginamą su brangaus perlo grožiu.

Prof. Zdzisław Józef Kijas OFM Conv. (gim. 1960 m.), filosofas ir teologas, Lenkijos ir užsienio šalių aukštųjų mokyklų dėstytojas, knygų, kelių šimtų mokslinių ir mokslo

populiarinimo straipsnių, recenzijų ir vertimų autorius.

Iš lenkų kalbos vertė Teresė Danguolė Šniūrevičienė

Parašykite atsiliepimą apie "Radau perlą "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Zdzisław Józef Kijas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Radau perlą , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Radau perlą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Radau perlą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Radau perlą ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zdzisław Józef Kijas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Radau perlą " perkama kartu