⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokausi skaityti ir rašyti (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-02-28 3.44 SoldOut

Knygos "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)" aprašymas

Lietuvių kalbos pratybų sąsiuvinis (1, 2 dalys)
Pratybos skirtos 1 klasių specialiųjų poreikių mokiniams, turintiems ir judėjimo negalią. Su šia medžiaga galėtų dirbti ir kiti 6-7 metų vaikai, kurie pradeda mkytis skaičiuoti iki dešimties. Per šias pratybas vaikai mokysis sudėti ir atimti iki dešimties, įvardyti skaičių "kaimynus", palyginti skaičius, sudaryti nesudėtingas diagramas, mokysis atpažinti trikampį, kvadratą, skritulį, suprasti sąvokas "daugiau", "mažiau", "lygu", "nelygu", "aukštas", "žemas", "kairė", "dešinė" ir pan. Atlikdamas pats, be pagalbos šias užduotis vaikas galės džiaugtis savo sėkme. Šių pratybų turinys susietas su mokymo programa, skirta specialiųjų poreikių vaikams ugdyti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)", Danguolė Savičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Danguolė Savičienė su knyga "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Danguolė Savičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokausi skaityti ir rašyti (CD)" perkama kartu