⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje

15,22 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 15.22 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje" aprašymas

Monografijoje "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje" pateikti kokybinio tyrimo rezultatai. 2010-2014 m. nagrinėti konkretūs mokinių lygių galimybių ribojimo atvejai, siekiant aprašyti mokykloje diskriminuojamų mokinių patirtį ir atskleisti esminius šio reiškinio požymius. Kita kokybinio tyrimo dalis buvo nukreipta į bendrojo ugdymo mokyklų socialinius pedagogus, siekiant aprašyti jų patrtį vykdant mokinių lygių galimybių ribojimo prevenciją ir atskleisti esminius šios veiklos požymius.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

I. Klanienė, L. Rupšienė, G. Šmitienė, D. Baraldsnes pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, I. Klanienė, L. Rupšienė, G. Šmitienė, D. Baraldsnes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mokinių lygios galimybės ir jų ribojimas bendrojo ugdymo mokykloje" perkama kartu