0

Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.)

Informacija

Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.)

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 1998
  • Formatas: kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 704
  • ISBN ar kodas: 9986-546-33-8

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.)" aprašymas

Labai įdomios struktūros žodynas, padedantis įtvirtinti anglų kalbos žinias žmonėms, kurie kasdieniniame gyvenime vartoja lietuvių kalbą. Pagrindu paėmus tik 5000 dažniausiai vartojamų žodžių, iš jų sudaromas žodynas, visiškai pakankamas bendravimui ir laiškų rašymui. Atskirai galima įsigyti pilną žodyne vartojamų žodžių klasifikuotą sąrašą.

Parašykite atsiliepimą apie "Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.), kurią skaitytojams dovanoja Bronislovas Piesarskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Bronislovas Piesarskas su knyga Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bronislovas Piesarskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mokomasis aiškinamasis žodynas (anglų k.)" perkama kartu