0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.99 SoldOut
Knygos "Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD)" aprašymas
Žodynėlis skirtas pradedantiesiems, besimokantiems švedų kalbos su dėstytojo pagalba arba savarankiškai. Žodynėlyje pateikiama apie 3600 žodžių, dažniausiai vartojamų pradedantiesiems skirtose mokymo priemonėse. Čia rasite švedų kalbos garsų tarimo paaiškinimus, lentelėse pateiktas pagrindines gramatikos taisykles, dažniausiai pasitaikančių sutrumpinimų paaiškinimus bei geografinius pavadinimus ir jų atitikmenis.


Parašykite atsiliepimą apie "Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD), kurią skaitytojams dovanoja Sud. Gintautas Saulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Gintautas Saulis su knyga Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Gintautas Saulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokomasis švedų-lietuvių kalbų žodynėlis (CD)" perkama kartu