0
Mokomės geografijos žaisdami
6.84 OutOfStock

Mokomės geografijos žaisdami

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Mokomės geografijos žaisdami

  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 17x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 116
  • ISBN ar kodas: 9955-655-46-1

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Šiuolaikinė geografija - itin įvairialypė, integrali pažinimo sritis. Be geografijos žinių šiandien sunkiai įsivaizduojamas daugelio žmonių gyvenimas. Geografijos žinios itin praktiškos ta prasme, kad kiekvienam iš mūsų be galo svarbu pažinti pasaulį, kuriame gyvename, gebėti orientuotis bet kurioje Žemės vietoje ir pan. Geografija turėtų padėti moksleiviams suprasti, kad žmonijos ir gamtos vystymasis yra vientisas procesas.
Svarbi geografijos mokymo sritis - perteikiamų žinių, gebėjimų, vertybių aktualizavimas: kaip tuo pasinaudos jaunas žmogus.Nuolat ieškoma efektyvių geografijos mokymo formų. Neatskiriama tokio mokymo dalimi tampa kompiuterinių programų panaudojimas, internetas, taip pat ir didaktiniai žaidimai, ypač dirbant su jaunesniųjų klasių moksleiviais. Dalyvaudamas žaidime moksleivis tampa situacijos dalyviu, jis pats gali priimti įvairiausius sprendimus, didėja motyvacija domėtis geografija. Žaidimai plėtoja vaizduotę, bendravimo gebėjimus, formuoja tam tikras elgesio strategijas, skatina dėmesingumą.Liaudies patarlė sako: „Gerai pailsėsi - gerai padirbėsi." Tačiau ilsėtis nereiškia nieko neveikti. Didaktinis žaidimas turi tapti ne tik pramoga, bet ir būti prasmingas. Žaidimai - ne tik veiksminga mokymo, bet ir auklėjimo priemonė. Kiekviename didaktiniame žaidime būtinas ugdomasis tikslas. Pamokų metu moksleivis nuvargsta, sunkiau įsisavina teikiamą informaciją. Kad taip neatsitiktų, galima panaudoti žaidimą, kurio pobūdis priklauso nuo tikslų.
Ar žaidimai bus naudojami išmoktai temai kartoti, ar naujai medžiagai pateikti, ar žinioms įtvirtinti, tai jau mokytojo pasirinkimas. Svarbu, kad didaktinis žaidimas leistų pasiekti norimą tikslą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu