⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokomės rašybos. Pagalbinė priemonė mokytojams ir tėvams

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokomės rašybos. Pagalbinė priemonė mokytojams ir tėvams" aprašymas

Šis leidinys – pagalbinė priemonė ne tik mokytojams lituanistams, bet ir tėvams, visiems tiems, kuriems tenka mokyti ar mokytis pagrindinių rašybos dalykų.

Ji turėtų padėti išsiaiškinti kai kuriuos rašybos sunkumus ir patarti, kaip juos aiškinti mokiniams. Tai atspindi ir leidinio struktūra: atskirai aptariami rašybos mokymo būdai (su vienu kitu pavyzdžiu) ir atskirai – tie rašybos dalykai, kurie kelia sunkumų. Prie šio priderintas ir kitas leidinys – „Rašybos užduotys“ (2021), kuris skirtas mokiniams. Jį sudaro dvi dalys.

Viena dalis – teminė. Jos skyreliai parengti pagal tam tikras morfologijos ar žodžių darybos temas, pvz.: „Linksnių galūnės“, „Dalyvinių formų rašyba“. Čia jokių aiškinimų nėra, tik įdėta po keletą ar keliolika įvairaus lygio pratimų, skirtų įtvirtinti rašybos įgūdžius.

Kita dalis – kompleksiniai pratimai. Jie grupuojami pagal klaidingai rašomas grafemas (pvz., e–ia, o–uo).). Abiejose dalyse stengtasi pateikti įvairių tipų pratimų, kad juos galima būtų naudoti diferencijuojant ir individualizuojant darbą.

Didžiąją dalį pratimų sudaro sakinių rinkiniai, esama ir vieno kito teksto. Pratimus sudaro po dešimt ir daugiau sakinių, todėl mokytojas gali juos panaudoti įvairiai: skirstyti sakinius atskiroms mokinių grupėms, individualizuoti darbą, nurodydamas tik kai kuriuos sakinių numerius, pakeisdamas užduotį, atsižvelgdamas į mokinių gebėjimų lygmenį. Kiekvienoje temoje yra įvairių formuluočių užduočių. Nemažą jų grupę sudaro pratimai, kur perrašant sakinius reikia įrašyti ar pakeisti formas, pažymėti žodžių dalis, sugalvoti pavyzdžių pagal analogiją, išrinkti pavyzdžius ir juos sugrupuoti ir pan.

Įgūdžiams patikrinti skirtų tekstų ar sakinių ten nėra – jų rasite šiame mokytojui skirtame leidinyje po kiekvienos temos. Čia įdėti ir daugumos pratimų atsakymai.


  • Autorius: Giedrė Čepaitienė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 284
  • Formatas: 21x29, mikšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955325260

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokomės rašybos. Pagalbinė priemonė mokytojams ir tėvams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos mokytojams


Dažnai su "Mokomės rašybos. Pagalbinė priemonė mokytojams ir tėvams" perkama kartu