0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokomoji dirvotyros lauko praktika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.19 SoldOut

Knygos "Mokomoji dirvotyros lauko praktika" aprašymas

Knyga "Mokomoji dirvotyros lauko praktika" - tai mokymo priemonė, kurioje pateikiamos žinios, būtinos dirvotyros lauko praktiką atliekantiems studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Mokomoji dirvotyros lauko praktika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mokomoji dirvotyros lauko praktika", kurią skaitytojams dovanoja Irutė Švedienė, Kęstutis Švedas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irutė Švedienė, Kęstutis Švedas su knyga "Mokomoji dirvotyros lauko praktika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokomoji dirvotyros lauko praktika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irutė Švedienė, Kęstutis Švedas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokomoji dirvotyros lauko praktika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokomoji dirvotyros lauko praktika" perkama kartu