0

Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai

Kaina internetu: 25,99 €
Kaina knygyne: 27,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 348
  • ISBN ar kodas: 9786094673788

2020-10-31 25.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai" aprašymas

"Šią monografiją skiriu mokslininkams, atkakliai besidarbuojantiems įvairių disciplinų (mokslo sričių ir krypčių) aukštojo mokslo erdvėje ir be geografinių, socialinių, religinių bei kitokių mano neįvardytų galimų ribų ir / ar apribojimų. Visiems mokslininkams, kurie dalijasi su pasauliu svarbia žinia -patiriamu intelektiniu malonumu vykdant mokslinę veiklą ir drąsa tai daryti.
Malonumas patiriamas mokslininkams skaitant, mokantis ir mąstant. Tai yra sudėtingas minties darbas, kuris nebūtinai yra vertingas visuomenei. Bet mokslo sukeliami iššūkiai įkvepia ne tik mokslininkus, o ir visuomenę, vadinasi, didina poreikį mokytis ir dalytis žinojimu. Kai turime daugiau žinojimo ir žinių, atsiranda gilesnė ir nuostabą kelianti paslaptis, skatinanti mokslininkų bei visuomenės mintijimą giliau skverbtis į nežinios pasaulį.
Drąsa, kai mokslininkai nesijaudina, jog gautas mokslinis atsakymas, grįstas mokslo tyrimų rezultatais, gali pasirodyti nuviliantis, nes ir toks rezultatas yra įkvepiantis. Mokslininkai šį intelektinį nusivylimą priima su malonumu bei lūkesčiu ir keliauja pirmyn, atversdami naujus mokymosi kelionės puslapius, keldami naujus klausimus dėl naujo „keistumo" (at)radimo ir naujų paslapčių (su) radimo.
Visus mokslininkus, be išimties, jungia daugybinės ir įvairialypės ignoravimo, abejonių, netikrumo patirtys, kurios yra ypač svarbios, nes veda juos per visą intelektinę kelionę link kompetentingumo, kurio turtinimas neturi pabaigos."

Autorė

Parašykite atsiliepimą apie "Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Vilma Žydžiūnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vilma Žydžiūnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai" perkama kartu