0

Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai

Internetu: 25,99 €
Knygyne: 27,79 €*
Sutaupote: 1.80 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mokslininko intelektinė lyderystė aukštajame moksle: poreikis, veiksniai ir iššūkiai

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 348
  • ISBN ar kodas: 9786094673788

25.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

"Šią monografiją skiriu mokslininkams, atkakliai besidarbuojantiems įvairių disciplinų (mokslo sričių ir krypčių) aukštojo mokslo erdvėje ir be geografinių, socialinių, religinių bei kitokių mano neįvardytų galimų ribų ir / ar apribojimų. Visiems mokslininkams, kurie dalijasi su pasauliu svarbia žinia -patiriamu intelektiniu malonumu vykdant mokslinę veiklą ir drąsa tai daryti.
Malonumas patiriamas mokslininkams skaitant, mokantis ir mąstant. Tai yra sudėtingas minties darbas, kuris nebūtinai yra vertingas visuomenei. Bet mokslo sukeliami iššūkiai įkvepia ne tik mokslininkus, o ir visuomenę, vadinasi, didina poreikį mokytis ir dalytis žinojimu. Kai turime daugiau žinojimo ir žinių, atsiranda gilesnė ir nuostabą kelianti paslaptis, skatinanti mokslininkų bei visuomenės mintijimą giliau skverbtis į nežinios pasaulį.
Drąsa, kai mokslininkai nesijaudina, jog gautas mokslinis atsakymas, grįstas mokslo tyrimų rezultatais, gali pasirodyti nuviliantis, nes ir toks rezultatas yra įkvepiantis. Mokslininkai šį intelektinį nusivylimą priima su malonumu bei lūkesčiu ir keliauja pirmyn, atversdami naujus mokymosi kelionės puslapius, keldami naujus klausimus dėl naujo „keistumo" (at)radimo ir naujų paslapčių (su) radimo.
Visus mokslininkus, be išimties, jungia daugybinės ir įvairialypės ignoravimo, abejonių, netikrumo patirtys, kurios yra ypač svarbios, nes veda juos per visą intelektinę kelionę link kompetentingumo, kurio turtinimas neturi pabaigos."

Autorė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu