-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

Moksliukų enciklopedija

Kaina: 15,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Moksliukų enciklopedija" aprašymas

Atsivertę šią enciklopediją panirsite į žinių pasaulį.

Knygoje pati naujausia informacija, suskirstyta į dešimt skyrių: mokslą apie Žemę, kosmosą ir žvaigždes, gamtos pasaulį, gyvūniją, mokslą apie žmogaus kūną, žmonijos praeitį, žmogų ir visuomenę, meną ir pramogas, mokslą ir technologijas, komunikaciją.

Pagrindinė informacija yra išdėstyta trumpai ir aiškiai. Tekstai pažymėti tam tikromis spalvomis ir suskirstyti į mažus, lengvai skaitomus skyrelius.

Knygoje panaudota daugiau kaip 1000 meni¬nių iliustracijų ir nuotraukų, kurios padės Jums labiau suvokti mūsų planetos paslaptis.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • Formatas: 22x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955215073

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Moksliukų enciklopedija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Moksliukų enciklopedija", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Moksliukų enciklopedija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Moksliukų enciklopedija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Moksliukų enciklopedija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Moksliukų enciklopedija" perkama kartu