0

Mokslo kąsneliai

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 4.40 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokslo kąsneliai

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 18x23, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789986342632

2020-10-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokslo kąsneliai" aprašymas

Apie mokslą paprastai ir suprantamai visiems – ir mažiems, ir dideliems.

Jei jūsų mokslinės žinios miglotos, o norite neatsilikti nuo laikmečio ir suprasti šiandien laikraščiuose aprašomas ir televizijoje rodomas nepaprastas istorijas, ši knyga - jums. Įgysite žinių iš aktualiausių šiuolaikinio mokslo sričių nuo atomo teorijos ir Didžiojo Sprogimo iki sveikatos aktualijų ir visuotinio atšilimo. Apeinant tik mokslininkams reikalingą žinoti painiavą, knygoje paprastai ir aiškiai pristatomos šiuolaikinio mokslo naujienos, kiekvienam suprantama kalba nagrinėjančios šiuo metu plačiausiai aptariamas mokslines teorijas ir faktus.

„Mokslo kąsneliuose“ svarbiausia – aiškumas. Siekta, kad sudėtingi moksliniai dalykai būtų kuo lengviau suprantami. Techninių terminų vartojimas kiek įmanoma buvo apribotas, o neišvengiamos mokslinės sąvokos paaiškintos greta teksto, kuriame pavartotos.
Skaitydami iliustruotus, suprantamomis, žemiškomis analogijomis išsamiai paaiškintus ir tikrai nuostabių faktų kupinus "Mokslo kąsnelius" tikrai stebėsitės, kodėl mums apie mokslą šitaip paprastai ir suprantamai nepaaiškindavo mokykloje...
Iš anglų kalbos vertė Rosita Poškutė

Parašykite atsiliepimą apie "Mokslo kąsneliai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokslo kąsneliai, kurią skaitytojams dovanoja Robert Dinwiddie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Robert Dinwiddie su knyga Mokslo kąsneliai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokslo kąsneliai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Robert Dinwiddie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokslo kąsneliai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Mokslo kąsneliai" perkama kartu