0

Mokslo knyga. Katino dienos, I dalis

Kaina Internetu: 10,99 €
Kaina Knygyne: 12,29 €*
Sutaupote: 1.30 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mokslo knyga. Katino dienos, I dalis

  • Leidėjas: Baltų lankų vadovėliai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786094700057

2020-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokslo knyga. Katino dienos, I dalis" aprašymas

"Katino dienos" – pagal naują priešmokyklinio ugdymo programą parengta mokymo priemonė būsimiems pirmokams. Tai ir spalvingas informatyvus vadovėlis, ir pratybų sąsiuvinis. Į tris jo dalis (knygas) sudėta visų dalykų mokomoji medžiaga vieneriems mokslo metams.


Su knygos veikėjais Ugne, Jonu ir jų katinu vaikai stebės ir aptars supantį pasaulį, seks ir perkurs pasakas, rūpinsis namais ir augintiniais, švęs gimtadienius ir kitaip nuotykiaudami mokysis pasakoti, skaityti, rašyti, skaičiuoti, piešti, kūrybiškai mąstyti ir spręsti problemas.


Atlikdami užduotis vaikai taps „mokslo knygos“ bendraautoriais: iliustruos ją savo piešiniais, kurs arba plėtos įvairias istorijas, pratinsis rašyti, atliks tyrimus. Įveikę užduotį galės įvertinti, kaip sekėsi, – priklijuoti aukso (atlikau puikiai, galiu pamokyti kitus), sidabro (atlikau savarankiškai) ar bronzos (atlikau kitų padedamas) medalio lipduką. Ši mokymo priemonė tinka darželyje, priešmokyklinio ugdymo klasėse, kur dirbama su pedagogu. Namie vaikams gali padėti tėvai ar kiti suaugusieji. 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra


Dažniausiai perkama kartu