0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokykimės kalbos kultūros (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Mokykimės kalbos kultūros (CD)


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 1.99 SoldOut
Knygos "Mokykimės kalbos kultūros (CD)" aprašymas
Mokomoji priemonė parengta turint tikslą padėti visiems kalbos vartotojams - įvairių studijų programų, o ypač technologijos mokslų studentams, jau suvokiantiems kalbos kultūros ir specialybės kalbos pagrindų teoriją, praktiškai gerinti savo kalbą, atsikratyti ir nebevartoti įkyrėjusių, žinomų kalbos klaidų, įtvirtinti taisyklingos bendravimo ir raštų kalbos įgūdžius, grupėse ar vienumoje panagrinėri čia pateiktus pavyzdžius, paieškoti savo atitikmenų.


Parašykite atsiliepimą apie "Mokykimės kalbos kultūros (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mokykimės kalbos kultūros (CD), kurią skaitytojams dovanoja C. Lapkuvienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar C. Lapkuvienė su knyga Mokykimės kalbos kultūros (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mokykimės kalbos kultūros (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė C. Lapkuvienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mokykimės kalbos kultūros (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokykimės kalbos kultūros (CD)" perkama kartu