0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokykis suvokti tekstą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2008-10-19 pukiss

Lapinskiene mldc


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 6.29 SoldOut

Knygos "Mokykis suvokti tekstą" aprašymas

Papildomų žinių apie kai kuriuos mokykloje nagrinėjamus rašytojus ir įdomesnius kultūros reiškinius suteiksiantys įvairių literatūros rūšių, žanrų ir stilių tekstai siejasi su kalbinio ir literatūrinio ugdymo programomis. Jie tikslingai papildys vienos ar kitos pamokos mokomąją medžiagą. Vyresniųjų klasių moksleiviams pateikiamos užduotys padės sėkmingai perprasti teksto suvokimo pagrindus ir prisiminti svarbiausius kalbos ir literatūros teorijos bei istorijos dalykus, būtinus žinoti rengiantis pagrindinio ugdymo patikrinimui ar einant laikyti valstybinio arba mokyklinio gimtosios (lietuvių) kalbos egzamino . Pravers ir konkretūs patarimai, ką daryti, kad geriau sektųsi atlikti tokias užduotis, bei teorijos sąvokų žodynėlis. Iš pateiktų pavyzdžių moksleiviai galės pasimokyti, kaip reikėtų formuluoti atsakymus. Atidus skaitymas lavins įgūdžius , būtinus rengiantis rašyti teksto analizę ar interpretaciją, plės literatūrinį ir kultūrinį akiratį, galbūt paskatins plačiau pasidomėti vienu ar kitu autorium , jo kūriniu ar įdomesniu faktu.


  • Autorius: Lionė Lapinskienė
  • Leidėjas: Magilė
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 102
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986956617

2008-10-19

Lapinskiene mldc

Parašykite atsiliepimą apie "Mokykis suvokti tekstą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mokykis suvokti tekstą", kurią skaitytojams dovanoja Lionė Lapinskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lionė Lapinskienė su knyga "Mokykis suvokti tekstą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokykis suvokti tekstą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lionė Lapinskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokykis suvokti tekstą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokykis suvokti tekstą" perkama kartu