⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokyklinė dūdelė

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-12-17 Gražina

Geras instrumentas vaikams. Lengva pūsti, nesvaigsta galva.


2023-02-28 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokyklinė dūdelė" aprašymas

Mokyklinė dūdelė – tai šešių skylučių pučiamasis instrumentas, pasižymintis lengvu garso išgavimo būdu bei paprasta pirštuote, todėl juomuzikuoti gali visi, pradedant darželinukais, baigiant suaugusiais. Nepriklausomybės laikotarpiu Lietuvos mokyklose dūdelės ypačišpopuliarėjo ir muzikinio ugdymo procese pakeitė ne itin geros kokybės metalofonus.Dūdeles pamėgo pradinių klasių mokiniai bei juosmokantys pedagogai.
Šis paprastas, kiekvienam vaikui prieinamas instrumentas išsprendė opią mokyklinio instrumento, tuo pačiu irinstrumentinio muzikavimo, problemą. Dūdelė tapo puikia priemone lavinti klausą tų mokinių, kurie nesugeba tiksliai intonuoti (o tokių vaikųį pirmą klasę ateina kasmet vis daugiau). Pramokę groti dūdele, vaikai kartu išmoksta ir geriau dainuoti, pagerėja jų kvėpavimo beiintonavimo įgūdžiai.

Dėl savo kainos ir grojimo paprastumo dūdelės yra bene vienintelis muzikos instrumentas, kuriuo įmanoma aprūpinti visas pradžiosmokyklas Mokyklinė dūdelė tai šešių skylučių pučiamasis instrumentas, pasižymintis lengvu garso išgavimo būdu bei paprasta pirštuote, todėl juo muzikuoti gali visi, pradedant darželinukais, baigiant suaugusiais. Nepriklausomybės laikotarpiu Lietuvos mokyklose dūdelės ypač išpopuliarėjo ir muzikinio ugdymo procese pakeitė ne itin geros kokybės metalofonus. Dūdeles pamėgo pradinių klasių mokiniai bei juos mokantys pedagogai.
Šis paprastas, kiekvienam vaikui prieinamas instrumentas išsprendė opią mokyklinio instrumento, tuo pačiu ir instrumentinio muzikavimo, problemą. Dūdelė tapo puikia priemone lavinti klausą tų mokinių, kurie nesugeba tiksliai intonuoti (o tokių vaikųį pirmą klasę ateina kasmet vis daugiau). Pramokę groti dūdele, vaikai kartu išmoksta ir geriau dainuoti, pagerėja jų kvėpavimo bei intonavimo įgūdžiai.

Dėl savo kainos ir grojimo paprastumo dūdelės yra bene vienintelis muzikos instrumentas, kuriuo įmanoma aprūpinti visas pradžios mokyklasKiti taip pat domėjosi


2018-12-17

Geras instrumentas vaikams. Lengva pūsti, nesvaigsta galva.

Parašykite atsiliepimą apie "Mokyklinė dūdelė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokomosios, edukacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Mokyklinė dūdelė", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "Mokyklinė dūdelė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Mokyklinė dūdelė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Mokyklinė dūdelė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Mokyklinė dūdelė" perkama kartu