BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 10.11 SoldOut

Knygos "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas" aprašymas

Žodyną sudaro apie 20 000 žodžių. Jame surinkti ir aiškinami pirmiausia tie tarptautiniai žodžiai, kurie vartojami vidurinių mokyklų vadovėliuose. Įtraukta ir kitų tarptautinių žodžių, dažniausiai vartojamų buityje. Skiriama aukštesniųjų klasių mokiniams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas", Irena Ermanytė, Joana Pribušauskaitė, Jonas Paulauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irena Ermanytė, Joana Pribušauskaitė, Jonas Paulauskas su knyga "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irena Ermanytė, Joana Pribušauskaitė, Jonas Paulauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mokyklinis tarptautinių žodžių žodynas" perkama kartu