0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokyklinių švenčių scenarijai

  • Nuolaida knygai -41%
Kaina internetu: 3,59 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 2.40 € (41%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mokyklinių švenčių scenarijai


2021-06-30 3.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mokyklinių švenčių scenarijai" aprašymas

Mokytojos Eglės Nachajienės knyga „Mokyklinių švenčių scenarijai“ taps išsigelbėjimu visiems, kuriems trūksta idėjų ar įkvėpimo, kad šventės mokykloje taptų įdomesnės, patrauklesnės ir šiuolaikiškesnės.

Mokslo metai mokytojams dažnai tampa savotišku užburtu ratu, kai šventės, pasirodymai ir renginiai kartojasi, o kasmet norisi parengti naują įdomesnę programą, nenusibosti nei vaikams, nei tėveliams, o svarbiausia – sau.

Knygoje „Mokyklinių švenčių scenarijai“ pati mokytoja dirbanti autorė siūlo jau išbandytus ir žiūrovų įvertintus švenčių scenarijus, kurie labiau skirti vyresnių klasių moksleiviams, tačiau puikiai gali būti pritaikomi ir jaunesniems vaikams.

Pasiruošimas mokyklinėms šventėms dažnai tampa iššūkiu ne tik dėl to, kad reikia įtikti skirtingiems skoniams, parodyti moksleivių sugebėjimus, bet ir dėl to, kad daugybė scenarijų jau išbandyti, o visi gražūs žodžiai atrodo girdėti ir jau anksčiau pasakyti. Kad nereikėtų metų metais skaityti tų pačių tekstų ir eilėraščių, knygos autorė Eglė Nachajienė tekstus mokyklinėms šventėms ėmė rašyti pati ir dalį to, ką yra sukūrusi, pateikia knygoje „Mokyklinių švenčių scenarijai“.

Autorė knygoje pasiūlo ir atrinktas žinomų poetų eiles, kurios tinka įvairiomis progomis, ir savo parengtus tekstus. Pasak jos, jau žinomus tekstus ji pasitelkia tuomet, kai sunku ką nors pasakyti gražiau ir įtaigiau nei tai jau yra padaręs kitas kūrėjas.

Eglė Nachajienė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja, jau išleidusi dvi knygas. Užaugo mokytojos ir mediko šeimoje, tačiau nuo vaikystės pamėgusi knygas labiau linko sekti būtent mamos pėdomis. Ilgai rašiusi tik „į stalčių“, parodyti savo kūrybą ryžosi prieš keletą metų rengtame kūrinių apie gamtą konkurse, kuriame užėmė antrąją vietą. Užaugusi kaime, iki šiol mielai rašo ir kalba apie gamtą ir, žinoma, knygas.
„Mokyklinių švenčių scenarijai“ – antroji jos knyga. Pirmoji – „Didelės mažų istorijos“ buvo skirta vaikams ir pasakojo apie mažų gamtos padarėlių gyvenimą bei jų susidūrimą su žmogumi. E. Nachajienė taip pat yra kelių mokomųjų literatūros knygų bendraautorė.

„Rašymas – tai būdas pasakyti, kaip supranti pasaulį. Jeigu dar kas nors jaučia panašiai, tas džiaugsis skaitydamas tarsi sutikęs saviškį.“
E. Nachajienė
 


  • Autorius: Eglė Nachajienė
  • Leidėjas: Didakta
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 64
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098002645

Parašykite atsiliepimą apie "Mokyklinių švenčių scenarijai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos mokytojams


Dažnai su "Mokyklinių švenčių scenarijai" perkama kartu