⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys" aprašymas

Dabar akcentuojamas mokymasis visą gyvenimą, todėl jo rodikliai yra labai svarbūs kuriant žinių visuomenę. Norint pasiekti sau iškeltus tikslus, reikia gebėti atsirinkti informaciją ir ją įsisavinti.

Leidinyje "Mokymasis kaip strategija" pateikiami veiksmingo mokymosi metodai, leidžiantys sutaupyti daug laiko, kurį galima skirti kitai veiklai.

Profesorius Algirdas Šulčius leidinyje atskleis veiksmingiausius būdus mokomajai medžiagai įsisavinti, išmokys save vertinti ir nebijoti norėti, siekti. Be praktinių patarimų, knygoje "Mokymasis kaip strategija" pateikiama užduočių, kurios išmokys klausyti, greitai skaityti, konspektuoti, padės lavinti atmintį ir įgytą patirtį pasitikrinti.


  • Autorius: Algirdas Šulčius
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 60
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785430067298

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos memuarų knygos

Algirdas Šulčius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Algirdas Šulčius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mokymasis kaip strategija. Patarimai ir užduotys" perkama kartu