⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos

Kaina: 14,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos" aprašymas

Monografijoje „Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos“ keliamas probleminis klausimas: kaip mokymosi strategijos susijusios su mokinių pasiekimais? Taip pat išryškinamas mokytojo veiklos svarbumas suteikiant mokiniams žinių apie mokymosi strategijas ir kuriant tokį ugdymo procesą, kuriame būtų pusiausvyra tarp mokymo ir mokymosi.

Autorės pristato mokymosi strategijų sampratą ir pagrindžia jų paskirtį ugdant savarankišką besimokantįjį: atskleidžiama mokymosi strategijų vieta mokytojų kuriamuose ugdymo ar pamokų scenarijuose, parodoma, kaip mokytojai ugdo ir stiprina mokinių savarankišką mokymąsi ir gebėjimą mokytis, kaip mokiniai išmoksta taikyti šias strategijas ir kokias iš jų renkasi savo veikloje.

Knyga „Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos“ skirta esamiems ir būsimiems mokytojams, taip pat leidėjams, kaip tinkamai parengti vadovėlius, kitas mokymosi priemones ir metodinę medžiagą mokytojams ir taip prisidėti prie mokymosi proceso.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Aldona Augustinienė, Berita Simonaitienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aldona Augustinienė, Berita Simonaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mokymosi strategijos ir mokinių pasiekimų sąsajos" perkama kartu