0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Molekulinė fizika, elektrodinamika

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 8.85 SoldOut

Knygos "Molekulinė fizika, elektrodinamika" aprašymas

Pirmąją leidinio dalį sudaro molekulinės fizikos ir elektrodinamikos teorijos klausimai. Antrojoje pateikiama daug išspręstų užduočių, panašių į valstybinio ar mokyklinio brandos egzamino užduotis. Sudėtingesnių uždavinių sprendimai papildyti brėžiniais arba piešiniais. Knyga naudinga ne tik abiturientams, kurie rengiasi egzaminui, bet ir kitų klasių mokiniams, kuriems dėstomas šių dalykų kursas.

  • Autorius: Algimantas Adomėnas
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955734789

Parašykite atsiliepimą apie "Molekulinė fizika, elektrodinamika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Molekulinė fizika, elektrodinamika", Algimantas Adomėnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algimantas Adomėnas su knyga "Molekulinė fizika, elektrodinamika" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Molekulinė fizika, elektrodinamika" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Adomėnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Molekulinė fizika, elektrodinamika" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Molekulinė fizika, elektrodinamika" perkama kartu