0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 6,69 €*
Sutaupote: 0.70 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-29 Rūta

Monika Mironaitė - mūsų teatro legenda . Knygos autorė pristato ją ne tik kaip artimą žmogų , bet ir kaip nuostabią aktorę , poezijos skaitovę .

Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą


2021-07-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą" aprašymas

"Norėčiau ir jums, gerbiami skaitytojai, atverti Monikos Mironaitės vidinį pasaulį, kuris taip ryškiai iškyla jos dienoraščių puslapiuose, laiškuose, jos pasaulį, sukurtą iš jos vaidmenų, jos pačios parašytų eilėraščių, apsakymų, straipsnių ir net recenzijų.
Be laiškų, dar įdomūs jos pačios pasvarstymai apie likimą, talentą, siekius, apie teatrą. Tuo labiau, kad išsakyti jie buvo brandžiame amžiuje, kai ji jau galėjo analizuoti savo gyvenimą.
Vieną knygos dalį sudaro jos draugų, kolegų, amžininkų prisiminimai. Jie kalba apie tai, kokią įtaką darė jiems Monika Mironaitė, jos pasaulis, kaip jis traukė ir žavėjo ją supusius žmones."

Sudarytoja2020-12-29

Monika Mironaitė - mūsų teatro legenda . Knygos autorė pristato ją ne tik kaip artimą žmogų , bet ir kaip nuostabią aktorę , poezijos skaitovę .

Parašykite atsiliepimą apie "Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie kiną, teatrą

Sudarė Dagnė Jakševičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sudarė Dagnė Jakševičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Monika Mironaitė. Apie gyvenimą, meilę, kūrybą" perkama kartu