0

Monikai reikia meilės

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Monikai reikia meilės

  • Leidėjas: Magilė
  • Išleidimo metai: 2001
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9986-956-25-0

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Monikai reikia meilės" aprašymas

Romano herojė Moniką palieka mylimasis. Ją slegia vienatvė. Ji "trokšta meilės, apsvaigimo nuo beprotiškų bučinių..."
Atsidūrusi Maskvoje gražuolė Monika ne tik susiduria su jai svetimu naujųjų rusų gyvenimu, bet ir sutinka tikrąją savo gyvenimo meilę...

Parašykite atsiliepimą apie "Monikai reikia meilės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Monikai reikia meilės, kurią skaitytojams dovanoja Daiva Vaitkevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Daiva Vaitkevičiūtė su knyga Monikai reikia meilės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Monikai reikia meilės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Daiva Vaitkevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Monikai reikia meilės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Monikai reikia meilės" perkama kartu