0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Monotipija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Monotipija


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 2.37 SoldOut
Knygos "Monotipija" aprašymas

Mokomojoje knygoje "Monotipija" apibūdinama monotipijos įvairovė ir jos vieta šiuolaikinės grafikos technikų sistemoje.

Monotipija - tai grafikos technika, derinanti ir tapybos, ir grafikos galimybes. Šiuolaikiniame grafikos mene tai palyginti reta technika. Aiškindamiesi monotipijos atsiradimo istoriją ir dabartinę įvairovę, tarpusavyje nesutaria ne tik dailininkai, bet ir žodynų sudarytojai. Literatūroje apie grafiką monotipija dažnai išvis neminima, tylomis apeinama, apibūdinama skirtingai, net išskiriama į atskirą spausdintinės grafikos techniką. Dar daugiau netikslumų yra populiariojoje literatūroje. Iki šiol nebandyta klasifikuoti monotipijų įvairovė. Tai svarbu ir įdomu, aiškinantis monotipijos atsiradimo istoriją, dailės srovių ir mokyklų įtaką, dabartinės grafikos technikas.


  • Autorius: Edmundas Birgėla
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 51
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955320273

Parašykite atsiliepimą apie "Monotipija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Monotipija, kurią skaitytojams dovanoja Edmundas Birgėla. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Edmundas Birgėla su knyga Monotipija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Monotipija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Edmundas Birgėla. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Monotipija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Monotipija" perkama kartu