⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre

2023-10-31 11.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre" aprašymas

„Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre“ vaikams nuo 6 metų.

Sveiki atvykę į mokyklą, kurioje mokosi ir monstrai, ir vaikai! Sykį jie visus išgelbėjo nuo ateivių, o dabar metas sujungti jėgas ir krepšinio aikštelėje!

Monstrų ir vaikų mokyklos krepšinio komanda išvyksta į krepšinio turnyrą. Atrodytų, jau tuoj tuoj ši komanda išbėgs į aikštelę, betgi koją pakiša... ginčai! Ar toli nuves kiekvieno noras būti teisiam? Ar tikrai svarbiausia – tik pergalė? O gal smagiausias dalykas yra tiesiog džiaugsmas būti kartu ir siekti to paties tikslo?

Susipažink su naujausiais vaikų ir monstrų nuotykiais, kurie šį kartą neįsivaizduojami be krepšinio!

„Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre“:

    • moko priimti kitokius ir ieškoti bendrų, mus susiejančių dalykų;

    • skatina bendradarbiavimą ir mėgavimąsi mėgstama veikla;

    • lavina humoro jausmą ir literatūrinę humoro raišką;

    • šmaikšti, kupina veiksmo ir gausiai iliustruota knyga įtraukia ir puikiai tinka vaikams, pradedantiems skaityti ilgesnius pasakojimus;

    • turtinga kūrinio kalba ir literatūriniai žaidimai ugdo vaikų literatūrinį suvokimą ir kalbinę raišką.

„Monstropedija“ – leidinių šeima 6–9 metų vaikams, supažindinanti su paslaptingu mus supančiu pasauliu. Su „Monstropedija“ į pasaulį žvelgiame kitaip – MONSTRŲ akimis. Anot vaikų, taip tik dar įdomiau!

Tomas Dirgėla ir Skaistė Dirgėlienė – šeiminis duetas, leidžiantis dienas su trimis vaikais ir dviem šimtais idėjų būsimoms knygoms! Kadangi jų šeimoje yra tikrų krepšinio aistruolių, o smagiausia visiems tiesiog būti kartu ir siekti bendro tikslo, Skaistei ir Tomui neliko nieko kito, kaip tik pasikviesti puikiai pažįstamus veikėjus ir parašyti apie tai istoriją! Beje, jau antrąją bendrą.

Pirmoji vadinosi „Monstropedija. Ateiviai mokyklos stadione?!“.

Tomas Dirgėla – vienas populiariausių šiuolaikinių lietuvių vaikų rašytojų, kurio šmaikščios ir veiksmo kupinos knygos vaikų šluote šluojamos iš knygynų ir bibliotekų lentynų. Skaistė Dirgėlienė – kuria ne tik su vyru, bet ir žengia pirmuosius tvirtus savarankiškus žingsnius vaikų literatūroje. Mažiausiems ji parašė jautrią ir pamokomą istoriją „Otis eina į darželį“.

Knygą iliustravo Greta Alice, šmaikščiomis ir žaismingomis iliustracijomis praturtinusi jau daugybę knygų, pavyzdžiui, Evelinos Daciūtės „Diena, kai nieko nenutiko“, „ABC mažiesiems“, „Juokų ir melų pasakos“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre", kurį pristato Skaistė Dirgėlienė, Tomas Dirgėla. Siūlome ne tik išsamų "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skaistė Dirgėlienė, Tomas Dirgėla. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Monstropedija. Monstrai krepšinio turnyre" perkama kartu