0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok!

Kaina internetu: 7,59 €
Kaina knygyne: 9,39 €*
Sutaupote: 1.80 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 7.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " aprašymas

Ar esi akylas? Ar mėgsti smagius iššūkius?

Jeigu taip, ši knyga „Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok!“ skirta tau! Šiuose puslapiuose esančiuose baugiuose užkampiuose slepiasi šimtai monstrų, kurie bando pasprukti tau iš panosės. Surask ir suskaičiuok juos visus, o tada knygelės gale esančiuose atsakymų puslapiuose pasitikrink, ar nė vienas nuo tavęs nepaspruko.

Ko dar lauki?


  • Autorius: Agnese Baruzzi
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 56
  • Formatas: 24x32, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955268277

Parašykite atsiliepimą apie "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! ", kurį parašė Agnese Baruzzi. Siūlome ne tik išsamų "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Agnese Baruzzi. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Monstrų šalis. Ieškok, surask ir suskaičiuok! " perkama kartu