0

Pirkėjų atsiliepimai

Moralė

Kaina: 16,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 16.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Moralė" aprašymas

Buvusio vyriausio Jungtinės Karalystės rabino Jonathan Sacks filosofinė knyga „Moralė. Bendrasis gėris permainų laikais“ – jaudinantis tekstas apie dorybių ir vertybių svarbą šiandieniniame pasaulyje.

Viešasis diskursas tapo toksišku, šeimos vertybės nyksta, didėja piktnaudžiavimas narkotikais, depresija plinta lyg epidemija. Daugelis baiminasi, kas bus ateityje. Vaizduodamas susiskaldžiusią visuomenę, pasaulį, kuriame gyvename, autorius mus kamuojančias problemas priskiria moralinės bendruomenės sunykimui.

Knygoje „Moralė“ tikėjimo lyderis ir intelektualas Jonathan Sacks šiandieninę krizę sieja su tuo, kad praradome tvirtą, bendrą moralės kodeksą ir savo interesus iškėlėme aukščiau bendro gėrio. Rūpintis morale palikome rinkai ir valstybėms, tačiau nė vienas iš jų negali mums parodyti, kaip gyventi.

Jonathan Sacks veda skaitytojus nuo senovės Graikijos, iki šių laikų, parodydamas, kad nėra laisvės be moralės ir atsakomybės, teigdamas, kad visi turime atlikti savo vaidmenį ir atstatyti bendrą moralinį pagrindą.

Filosofinė knyga „Moralė. Bendrasis gėris permainų laikais“ yra įkvepianti pasaulio vizija, kurioje visi galime rasti savo vietą ir į ateitį žiūrėti be baimės. Jonathan Sacks kalba apie tai, kaip augantis individualizmas, populizmas, socialinė žiniasklaida bei žmonių nenoras dirbti kitų darbui neša žmoniją pasroviui. Nagrinėdamas senovės doktrinas autorius aiškiai iliustruoja savo mintis ir įkvepia skaitytoją pereiti nuo „aš“ prie „mes“, atkurti moralinę bendruomenę bei atgauti laisvę.

Vien ekonomikos rinkos ir liberali politika negali palaikyti visuomenės laisvės. Tam reikia trečio elemento. Moralės, rūpesčio kitų gerovei, atjautos, noro galvoti ne tik apie tai, kas naudinga „man“, bet ir tai, kas naudinga mums visiems kartu.

Jonathan Sacks (1948–2020) – profesorius, filosofas, teologas, buvęs vyriausiasis Jungtinės karalystės rabinas, intelektualas, politikas. Jis parašė daugybę filosofijos ir teologijos žanro knygų, kūrė laidas apie moralę ir vertybes. Pastaroji knyga yra gyvenimo darbų apibendrinimas ir atspirties taškas diskusijoms.

Kviečiame knygą įsigyti internetu. Įvairių pasiūlymų turime ir tiems, kurie ieško kitų žanrų ar siužetų knygų. Pirkti online rasite visko: nuo įdomių veikėjų iki realių žmonių biografijų, nuo receptų iki filosofijos. Knygas išsirinkti padeda trumpi aprašymai, santraukos, ištraukos, puslapių skaičius ar kitos detalės. Visada kviečiame pasižvalgyti po akcijų ir išpardavimų pasiūlymus bei apsipirkti pigiau. Už draugišką kainą įsigysite ir naujų, ir atsiliepimuose bei apžvalgose įvertintų knygų.


  • Pavadinimas originalo kalba: Morality: Restoring the Common Good in Divided Times
  • Autorius: Jonathan Sacks
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 24x17, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665868
  • Vertėjas: Jolita Parvickienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Moralė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Jonathan Sacks pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Moralė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Moralė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Moralė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Moralė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonathan Sacks tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Moralė" perkama kartu