0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 4.7 SoldOut

Knygos "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose" aprašymas

Knyga „Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose“ – tai mokymo priemonė, skirta lietuvių kalbotyros magistro studijų studentams, klausantiems morfonologijos kursą. Joje nagrinėjama morfonologinių kaitų klasifikacija, funkcijos, o išsamiausiai aprašomi automatinės balsių kaitos atvejai. Teorija įtvirtinama praktinėmis užduotimis.


Parašykite atsiliepimą apie "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalbos ir gramatikos knygos

Gražina Akelaitienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gražina Akelaitienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Morfonologija: automatinė ir neautomatinė balsių kaita morfemose" perkama kartu